B32524R0686K000
Epcos
Film Capacitor - 68µF - ±10% - 40VAC / 63VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Pack ...
Description +
Film Capacitor - 68µF - ±10% - 40VAC / 63VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.