B32521C3104K000
Epcos
Film Capacitor - 0.1µF - ±10% - 160VAC / 250VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial P ...
Description +
Film Capacitor - 0.1µF - ±10% - 160VAC / 250VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.