B32520C0225K189
Epcos
Film Capacitor - 2.2 µF - ±10% - 40VAC / 63VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Pa ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - 2.2 µF - ±10% - 40VAC / 63VDC - Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.