WLT150-1001
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.33A 150W Medical
Description +
Search Keywords: WLT1501001
  • Part No:
    WLT150-1001
  • DC Input Voltage:
    120 to 390 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    51 x 102 x 3.76 mm