LFWLT150-1004-2
EOS Power
150 W, Single Output, 48 V@3.13 A General Purpose Open Frame AC-DC Power Supply
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +