LFVLT60-1002
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 4A 60W
Description +
Search Keywords: LFVLT601002
  • Part No:
    LFVLT60-1002
    EAR99
    96
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    101.6 x 51.8 x 27.18 mm