LFVLT40-1200
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 8A 40W
Description +
Search Keywords: LFVLT401200
  • Part No:
    LFVLT40-1200
    EAR99
    96
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 27.18 mm