LFVLT110-1303
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.33A 110W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: LFVLT1101303
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    EOS Power
  • Part No:
    LFVLT110-1303
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    60
  • Dimension:
    127 x 77.2 x 27.25 mm