LFMWLT150-1303-2
EOS Power
150 W, Single Output, 24 V@6.25 A General Purpose Open Frame AC-DC Power Supply
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +