330D1A106K
Electrocube
Cap Film 10uF 50V PPS 10% (12.7 X 29.21mm) Axial 125°C
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 330D1A106K
  • Supplier:
    Electrocube
  • Part No:
    330D1A106K
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dielectric:
    PPS
  • Voltage:
    50,32 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Axial
  • Size:
    12.7 x 29.21 mm