ECX-P37CN-100.000
ECS INC. International
Oscillator - 100MHz ±25ppm - +3.3V LVPECL - 7.0X5.0mm - -40 to +85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
STRIP Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +