ECS-CTP-4.19-30-TR
ECS INC. International
Ceramic Resonator - 4.19MHz - Built in Capacitor 30pF - 30 ohms - -40°C to 85°C - SMD - 6.0 x 3.0 x 1.5mm
Description +