ECS-8FA3X-200-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 20.000MHz - CMOS - 3.3V - ±200ppm -40°C to 85°C - 9mA - SMD - 0.551" x 0.341" (14.00mm x 8.65mm)
Description +