ECS-80-20-5G3XDS-TR
ECS INC. International
Crystal - 8.0000MHz ±30ppm - 20pF - 60 Ohm - ±100ppm -40°C to 125°C - SMD HC49/US - 0.449" L x 0.185" W x 0.165" (11.40mm x 4. ...
Description +
Crystal - 8.0000MHz ±30ppm - 20pF - 60 Ohm - ±100ppm -40°C to 125°C - SMD HC49/US - 0.449" L x 0.185" W x 0.165" (11.40mm x 4.70mm x 4.20mm)