ECS-80-18-5PX-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 8MHz ±10ppm - 18pF - 60 Ohms - ±10ppm -20°C to 70°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.185" (11.40mm x 4.70mm)
Description +