ECS-80-18-30B-JEM-TR
ECS INC. International
Crystal 8.000 MHz 18PF SMD - ECX-53B - ±50ppm - ±20ppm - 18pF - 100 Ohm - Fundamental - -20°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - ...
Description +
Crystal 8.000 MHz 18PF SMD - ECX-53B - ±50ppm - ±20ppm - 18pF - 100 Ohm - Fundamental - -20°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) - 0.033" (0.85mm)