ECS-80-12-33-JGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 8MHz ±20ppm - 12pF - ±30ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.126"x 0.098"(3.20mm x 2.50mm)
Description +