ECS-80-10-30B-CWN-TR
ECS INC. International
Crystal - 8MHz ±10ppm - 10pF - 100ohm - ±15ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.197"x 0.126"(5.00mm x 3.20mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +