ECS-80-10-30B-CKM-TR
ECS INC. International
ECX-53B 8.000 MHz 10 pF 5032 4 pad ±10/10 ppm -20 ~ +70°C 100Ω Max ESR
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +