ECS-73-20-28AX-TR
ECS INC. International
Crystal 7.3728MHz 20PF SMD - CSM-4AX - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - HC49/US - 0.492" L x 0.1 ...
Description +
Crystal 7.3728MHz 20PF SMD - CSM-4AX - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - HC49/US - 0.492" L x 0.191" W (12.50mm x 4.85mm) - 0.197" (5.00mm)