ECS-61-18-5PXEN-TR
ECS INC. International
Crystal - 6.1440MHz ±30ppm - 18pF - 70 Ohm - ±50ppm -40°C to 85°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.189" (11.40mm x 4.80mm)
Description +