ECS-60-32-5PXDN-TR
ECS INC. International
Crystal - 6.0000MHz ±30ppm - 32pF - 70 Ohm - ±100ppm -40°C to 85°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.185" (11.40mm x 4.70mm)
Description +