ECS-500-8-37-AGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 50MHz ±25ppm - 8pF - 50 Ohm - ±30ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.079"x0.063"(2.00x1.60mm)
Description +