ECS-480-18-30B-AGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 48MHz ±25ppm - 18pF - 30 Ohm - ±30ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.197"x0.126"(5.00x3.20mm)
Description +