ECS-480-10-37B2-RWN-TR
ECS INC. International
Crystal - 48.000MHz ±15 - 10pF - 40 ohm - ±15 -20 to +70°C - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1.60mm)
Description +