ECS-480-10-36B-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 48MHz ±10ppm - 10pF - 30 Ohms - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +