ECS-42-12-7S-TR
ECS INC. International
Crystal - 4.194304 MHz ±30ppm - 12pF - 150 Ohms - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Crystal - 4.194304 MHz ±30ppm - 12pF - 150 Ohms - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x 4.60mm)