- ECS-42-12-4
ECS-42-12-4
ECS INC. International
HC-49US - MHz Crystal - 4.194304 MHz - ±50ppm - ±30ppm - 12pF - 150 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/U ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
HC-49US - MHz Crystal - 4.194304 MHz - ±50ppm - ±30ppm - 12pF - 150 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/US - 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) - 0.138" (3.50mm)