ECS-40-20-5PXDU-TR
ECS INC. International
Crystal - 4.0000MHz ±30ppm - 20pF - 150 Ohm - ±100ppm -55°C to 125°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.185" (11.40mm x 4.70mm)
Description +