ECS-400-10-36-CKY-TR
ECS INC. International
Crystal - 40MHz ±10ppm - 10pF - 40 Ohm - ±10ppm -30°C to 85°C - 4-SMD - 0.098"x 0.079"(2.50mm x 2.00mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +