ECS-400-10-30B-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 40.000MHz ±10ppm - 10pF - ±10ppm -20°C to +70°C - ESR 30 Ω - 4-SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +