ECS-3963-320-AU-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 32.000MHz - HCMOS - 3.3V - ±100ppm -55°C to 125°C - 10mA - SMD - 0.197" x 0.126" (5.00mm x 3.20mm)
Description +