ECS-3961-200-AU-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 20.000MHz - HCMOS - 5V - ±100ppm -55°C to 125°C - 20mA - SMD - 0.197" x 0.126" (5.00mm x 3.20mm)
Description +