ECS-3953M-500-B-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 50.000MHz - HCMOS - 3.3V - ±50ppm -10°C to 70°C - 25mA - SMD - 0.295" x 0.197" (7.50mm x 5.00mm)
Description +