ECS-3953M-500-BN-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 50.000MHz - HCMOS - 3.3V - ±50ppm -40°C to 85°C - 25mA - SMD - 0.276" x 0.197" (7.00mm x 5.00mm)
Description +