ECS-3953M-160-AU-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 16.000MHz - HCMOS - 3.3V - ±100ppm -55°C to 125°C - 16mA - SMD - 0.276" x 0.197" (7.00mm x 5.00mm)
Description +