ECS-3951M-500-B-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 50.000MHz - HCMOS - SMD - 5V - ±50ppm -10°C to 70°C - 55mA - SMD - 0.295" x 0.197" (7.50mm x 5.00mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +