ECS-36-20-7SX-TR
ECS INC. International
Crystal - 3.6864MHz ±30ppm - 20pF - 200 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x 4.6 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Crystal - 3.6864MHz ±30ppm - 20pF - 200 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x 4.60mm)