- ECS-35-18-4VX
ECS-35-18-4VX
ECS INC. International
Crystal - 3.579545MHz ±30ppm - 18pF - 150 Ohms - ±50ppm -10°C to 70°C - Through Hole - HC49/US - 0.447" L x 0.197" W (11.35mm ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Crystal - 3.579545MHz ±30ppm - 18pF - 150 Ohms - ±50ppm -10°C to 70°C - Through Hole - HC49/US - 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm) - 0.083" (2.10mm)