ECS-3518-320-B-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 32.000MHz - HCMOS - 1.8V - ±50ppm 0°C to 70°C - 7mA - SMD - 0.197" x 0.126" (5.00mm x 3.20mm)
Description +