ECS-.327-9-12QS-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 9pF - 95kohm - -40°C to 125°C - 2-SMD 0.079"x 0.047"(2.00mm x 1.20mm)
Description +