ECS-.327-7-16-TR3
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 7pF - 90kohm - -40°C to 85°C - 2-SMD (DFN - LCC) - 0.063"x 0.039"(1.60mm x 1.00mm)
Description +