ECS-.327-7-12R-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 7pF - 70kohm - -40°C to 85°C - 2-SMD - 0.079"x 0.047"(2.00mm x 1.20mm)
Description +