ECS-.327-6-16-TR3
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 6pF - 90Kohm - -40°Cto +85°C - 2-SMD - 0.063" x 0.039" (1.60mm x 1.00mm)
Description +