ECS-.327-12.5-38-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 12.5pF - 65kohm - -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.276"x 0.060"(7.00mm x 1.50mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +