ECS-.327-12.5-34RR-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 12.5pF - 40kohm - -40°C to 85°C - 2-SMD - 0.126"x 0.059" (3.20mm x 1.50mm)
Description +