ECS-.327-12.5-34QCS-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±10ppm - 12.5pF - 70kohm - -40°C to 125°C - 2-SMD - 0.126"x 0.059"(3.20mm x 1.50mm)
Description +