ECS-.327-12.5-13X
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 12.5pF - 35kohm - -10°C to 60°C - Cylindrical Can - Radial - 0.083" Dia x 0.244" (2.10mm x 6.20mm ...
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +