ECS-.327-12.5-13
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 12.5pF - 35kohm - -10°C to 60°C - Through Hole - Cylindrical Can - Radial - 0.083" Dia x 0.244" ( ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Crystal - 32.768KHz ±20ppm - 12.5pF - 35kohm - -10°C to 60°C - Through Hole - Cylindrical Can - Radial - 0.083" Dia x 0.244" (2.10mm x 6.20mm)