ECS-.327-12.5-12R-C-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.768KHz ±10ppm - 12.5pF - 70kohm - -40°C to 85°C - 2-SMD - 0.079"x 0.047" (2.00mm x 1.20mm)
Description +